• Żyjemy tak jak kieruje nas natura.
img

Sex to zdrowie, jakie afrodyzjaki zwiększają libido

Seks dobrze wpływa na nasze zdrowie, jak często robisz coś dla zdrowia?

Gdy zmagamy się z mniejszym niż dotychczas zainteresowaniem seksem, powinniśmy mieć świadomość tego, że mamy do czynienia z problemem o więcej niż jednym źródłem. Obecnie coraz częściej zwraca się uwagę na to, że jest to konsekwencja szybkiego życia, jakie wiedziemy, winny jest jednak również stres, a także szereg innych problemów wpływających na nasze codzienne życie. Czas uruchomić zmysły i zacząć brać pełnymi garściami z tego co dała nam matka natura dla naszej sprawności seksualnej.

Afrodyzjaki dla częstszego i lepszego seksu

Na szczęście, na rynku wcale nie brakuje substancji pozwalających na zwiększenie libido. Określa się je mianem afrodyzjaków zwracając uwagę na wiele ich zalet. Dają nam szansę na zatrzymanie się na chwilę i danie czasu na chwilę rozkoszy z partnerem, to afrodyzjaki sprawiają, że częściej mamy ochotę na sex. Afrodyzjaki nie tylko pobudzają do działania, ale również rozluźniają zmysły. Mogą być nimi owoce, przyprawy, a nawet konkretne zapachy. Jak zatem je stosować?

Afrodyzjak jak zdefiniować coś co dla każdego jest indywidualne

Choć afrodyzjak bardzo często kojarzy się nam z tabletkami, które przepisuje lekarz, lub które można kupić w sex shopie, warto pamiętać o tym, że wcale nie musi tak być. Najpopularniejsza definicja afrodyzjaków mówi o tym, że mamy w ich przypadku do czynienia z substancjami w naturalny sposób zwiększającymi libido, a tym samym pozwalającymi na to, aby na nowo poczuć radość, jaką daje seks. Co ciekawe, dla każdej osoby afrodyzjakiem może być coś innego. Możemy jednak wskazać na listę naturalnych produktów, które w szczególny sposób warto wypróbować, jeśli zależy nam na znalezieniu idealnego rozwiązania.

Każdego z nas podnieca co innego, szukaj swojej sex pigułki

Afrodyzjaki zawsze pobudzają nas seksualnie, nie zawsze jednak działają w ten sam sposób. Podczas poszukiwań należy więc dążyć do znalezienia takiego, który nie pociąga za sobą skutków ubocznych.

Afrodyzjaki na poprawę życia seksualnego Pani i Pana

Afrodyzjaki i dla mężczyzn i dla kobiet

Afrodyzjaki dzieli się na wiele sposobów, szczególnie duże znaczenie wydaje się mieć jednak ten podział, który odnosi się do płci osoby sięgającej po konkretne rozwiązanie. Co ciekawe, ta sama substancja może działać nieco inaczej w zależności od tego, czy będą po nią sięgać panie, czy też panowie. Kobiety znakomicie reagują choćby na czekoladę zwłaszcza, jeśli występuje ona w połączeniu z truskawkami. Dobrze wpływają na nie również owoce morza, w tym kawior oraz ostrygi. Także czerwone wino może pobudzić kobiece zmysły zwłaszcza, jeśli w jego towarzystwie pojawiają się owoce, tak świeże, jak i suszone. Najczęściej wspomina się w tym kontekście o rodzynkach, winogronach i brzoskwiniach, choć nie można nie zauważyć tego, że te ostatnie działają także na panów.

Kobiety są znane także z tego, że silnie działają na nie zapachy i nakłania je to do uprawiania seksu. Pobudza je przy tym zarówno nuta wanilii, jak i zapach świeżych róż oraz drzewa sandałowego. Ich libido może też zostać zwiększone dzięki zapachom korzennym i cytrynowych. Najlepiej wykorzystywać w tym celu perfumy, choć ciekawym rozwiązaniem może być również sięgnięcie po świece zapachowe oraz aromatyczne olejki przeznaczone do masażu.

Panowie także czują się pobudzeni dzięki owocom morza, nie sposób jednak nie zauważyć tego, że w grę wchodzą nieco inne ich rodzaje, w tym choćby krewetki. Gdy zastanawiamy się nad tym, po jakie owoce sięgnąć, nie musimy ograniczać się do brzoskwini, pomocny okazuje się bowiem również arbuz często nazywany naturalną viagrą.

Afrodyzjaki w prezencie od natury, na lepszy sex

Okazuje się, że owoce morza i owoce nie są jedynymi naturalnymi afrodyzjakami, z jakimi możemy się spotkać. Nic nie stoi na przeszkodzie również temu, aby sięgać w tym celu po zioła oraz przyprawy. Tu warto wskazać choćby na koper. Budzi on zainteresowanie właśnie jako afrodyzjak, nie można jednak zapominać o tym, że poprawia on też kondycję. Innym ciekawym rozwiązaniem jest w tym kontekście kozieradka. W ziele tym spotkać możemy między innymi diosenin, który jest wykorzystywany przez nasz organizm do syntezy hormonów płciowych. Nie musimy zresztą szukać aż tak daleko. Także napar między pomaga w rozwiązywaniu problemów z niskim libido, popularnym afrodyzjakiem jest także oregano.

Afrodyzjaki jest ich wiele i wiele mogą nam dać w seksie

Czerpiąc z ziół wykorzystywanych w walce z niskim libido od lat powinniśmy z kolei zainteresować się tym, jakie możliwości posiada żeń-szeń. Nie tylko zapewnia on potencję, ale i sprawia, że psychicznie czujemy się lepiej nie tracąc pewności siebie. Pomocna okazuje się też wanilia – zarówno w deserze, jak i w świecy zapachowej.

 

Jeżeli podobał wam się artykuł, napiszcie do nas i zasugerujcie o czym możemy jeszcze napisać, tematów jest wiele ale chętniej zajmiemy się opisywaniem tego co interesuje naszych czytelników. Nie zwlekaj napisz do nas na adres blog@zdrowozyc.pl

 

Słodka gruszka

Anna Cisoń - prywatnie żona i matka Oli i Antka. Z zamiłowania dietetyk i dobrze się składa bo robi to co lubi.

Zobacz również

Wasze komentarze na zdrowozyc.pl (0)

Zostaw swój komentarz