• Żyjemy tak jak kieruje nas natura.
img

Masaż grecki w 5 prostych punktach

Masaż grecki

Masaż grecki nowa przygoda erotyczna

Jeżeli Twoja partnerka lub partner wyjdą z propozycją masażu greckiego, to nie rób wielkich oczu, tylko się zgódź. Będzie to dla Ciebie nie tylko nowa przygoda erotyczna, ale też szansa na lepsze zdrowie Twojej prostaty! Tak masaż grecki to inaczej masaż prostaty i jest bardzo stymulujący dla osoby, która jest masowana. Jednak doznania erotyczne to tylko część tego, co niesie ze sobą masaż prostaty. Gruczoł krokowy pełni bardzo ważną funkcję w organizmie mężczyzny. Ma za zadanie dobrze wyposażyć dzielne plemniki przed długą drogą. Może zbyt poetycko jednak dokładnie to robi prostata, daje potrzebne składniki odżywcze, jakie są potrzebne plemnikom. Ejakulat w sporej części to właśnie wydzielina pochodząca z gruczołu krokowego prostaty. Dobrze zadbana będzie służyła przez długie lata i dostarczy wam wielu przyjemności. Jak o nią zadbać?

1 Przygotowanie do masażu gruczołu krokowego

Sam masaż wykonuje się wkładając coś sztywnego w cztery litery. Zależnie od fantazji mogą to być różne przedmioty lub części ciała. Najczęściej do tego celu wykorzystuje się stary sprawdzony palec-grzebalec. Lepiej od palca sprawdzają się do masowania prostaty specjalne masażery (dostępne np. tutaj: https://eroprezent.pl/masazery-prostaty). Mają one odpowiedni kształt i wymagają użycia mniejszej siły niż w przypadku ręcznej roboty. Nie pozostaje więc tajemnicą, że ujście układu pokarmowego jest raczej mało higieniczne. Zadbaj więc o to, by było ono odpowiednio przygotowane. Wizyta w toalecie na kilkanaście minut przed akcją będzie dobrą decyzją. Jeżeli wiesz, jak działa lewatywa lub gruszka analna to zastosuj ją. Jeżeli nie wiesz, to się dowiedz z jednego z naszych wpisów blogowych. Oczyszczona dupcia może czekać spokojnie na masaż!

Masaż prostaty

2 Masaż grecki i dojenie prostaty

Wytrwałość w pieszczocie męskiego gruczołu krokowego to klucz do dobrego dojenia prostaty! No ale co to jest to dojenie prostaty? Przez długotrwałe i intensywne masowanie gruczołu można doprowadzić do wycieku substancji z ujścia cewki moczowej. Będzie to ta odżywcza substancja, pożywka dla plemników. Podczas takiego aktu mężczyzna może przeżywać orgazm lub nie. Sam masaż i moment dojenia jest przyjemny niezależnie od tego, czy będzie orgazm, czy też przyjdzie nam na niego poczekać. Daj się ponieść chwili i czerp przyjemność, jaka płynie z bliskości partnera.

3 Higiena podczas masażu greckiego

W erotyce higiena jest bardzo ważna i stanowi klucz do długotrwałej relacji. Czyste narzędzia pracy niezależnie od tego, czy jest to penis, palec czy masażer prostaty, stanowią klucz dobrych wibracji. Dlatego podczas masażu greckiego koniecznie stosujcie prezerwatywy. Jeżeli prezerwatywy są dla was w jakiś sposób oporem, to kupcie żel do czyszczenia sex zabawek i do higieny intymnej. Czyśćcie, aż berło będzie się błyszczało. Zarówno zaraz przed penetracją, jak i po. Pucujcie sex narzędzia!

4 Zabawki erotyczne do masażu greckiego

Nie każdy palec nadaje się do dobrego masażu prostaty. Jednak wiotkie palce partnera lub partnerki nie muszą oznaczać wykluczenia społecznego. Nie muszą zamykać nam dostępu do przyjemności płynącej z masażu greckiego. Wystarczy wybrać się do sex shopu i kupić odpowiedni masażer prostaty. Masażer prostaty to narzędzie dedykowane do sex zabawy zwanej masażem greckim. Dzięki niemu sam masaż jest przyjemniejszy, a energia potrzebna na napędzenie go w ruch też nie będzie waszym problemem. Nawet wiotkie palce poradzą sobie z masażerem prostaty i doprowadzą was do dojenia prostaty! W sklepie erotycznym będziecie mieli możliwość wybrać masażer prostaty zasilany elektrycznie. Bardzo polecam ten właśnie wybór. Masażer prostaty z wibracjami będzie dla was pracował, kiedy sił w rękach zabraknie. Wystarczy wymienić baterie w masażerze prostaty i będzie na nowo mruczał do ucha prostaty, aż ta z przyjemnością wytryśnie tym co ma schowane w swoim wnętrzu.

Masażer prostaty

5 Przeciwwskazania do masażu prostaty

Hola hola zakaz masowania! Taki komunikat też powinien wybrzmieć, kiedy tworzy się artykuł o masażu greckim. Uczciwość nakazuje powiedzieć, że są sytuacje, kiedy masaż nie tylko nie przyniesie pozytywnych skutków, ale i może stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia. Tak właśnie jest w przypadku, kiedy na masaż grecki zdecydujemy się, kiedy mamy zapalenie gruczołu prostaty. Innym podobnym powodem do zaniechania będzie zapalenie układu moczowego. Bardzo poważne konsekwencje może mieć podjęcie masażu w takich przypadkach. Ponieważ masaż zwiększa ilość krwi w gruczole, ta napierając na ścianki, może wydostać się na zewnątrz żył i zakazić organizm. Dlatego apelujemy do was bawcie się rozsądnie!

Podsumowanie masażu prostaty

Masaż prostaty daje wiele przyjemności i jest łatwy do wykonania. Dlatego, kiedy tylko masz okazję, odpowiednio zadbaj o czystość swojego tyłka i daj się dobrze wydoić. Jak czytałeś artykuł, to wiesz, co to jest dojenie prostaty i dlaczego masażer prostaty lepiej ją wydoi niż palec. Pamiętaj też o tym by na sprzęcie do masowania prostaty była prezerwatywa lub by został wyczyszczony za pomocą żelu do higieny. Taka zabawa będzie miła i bezpieczna. Przestrzegaj ograniczeń, jakie podaliśmy wyżej i baw się dobrze. O tym, jakie korzyści niesie masaż grecki, napiszemy w oddzielnym artykule. Zbyt długi tekst może was zmęczyć i nie będziecie mieli siły na sex zabawy!

 

Prosty banan

Rafał Brach - niby banan a rodzynek bo jedyny mężczyzna w naszym składzie. Siłownia to jego drugi dom bo jest trenerem personalnym.

Zobacz również

Wasze komentarze na zdrowozyc.pl (0)

Zostaw swój komentarz