• Żyjemy tak jak kieruje nas natura.
img

Edukator seksualny wyjaśnia, dlaczego Twoja łechtaczka jest przebodźcowana i co z tym zrobić.

Łechtaczka! Moja ulubiona część ciała! I taka, która jest zarówno bardzo kochana, jak i bardzo źle rozumiana. Nie jesteś jedyną osobą z tym problemem, Reader, więc zajmijmy się głęboko stymulacją łechtaczki i zabierzmy cię z powrotem na te orgazmy jak najszybciej.

Po pierwsze: anatomia. Jak już wcześniej mówiliśmy, część ciała, którą większość ludzi nazywa łechtaczką - mały zakapturzony czubek, który zaplątuje się po włączeniu - to właściwie głowa łechtaczki. Jest to czubek góry lodowej; głaz, który rozciąga się do skały macierzystej; drzewo z masywnym systemem korzeniowym. Pełna łechtaczka rozciąga się do ciała z "nogami", które owijają się wokół kanału waginalnego. Kiedy jesteś pobudzony, cała rzecz puchnie krwią i jest odpowiedzialny za większość dobrych uczuć w sromie i pochwie podczas seksu solowego i partnerskiego.

Wiele - jeśli nie większość - osób z sromem potrzebuje bezpośredniej stymulacji łechtaczki do orgazmu. A ponieważ głowa łechtaczki jest jedyną częścią łechtaczki, do której możemy mieć bezpośredni dostęp bez mięśni i innych części ciała na drodze, to zazwyczaj mówimy o stymulowaniu.

Głowa łechtaczki ma ponad 8000 zakończeń nerwowych, co jest szalone do rozważenia, biorąc pod uwagę fakt, że jest o wielkości grochu. I podczas gdy łechtaczka jest w zasadzie zawsze wrażliwa na te wszystkie nerwy, niektórzy ludzie są bardziej wrażliwi niż inni. Dlatego niektórzy potrzebują ciężkiego, głębokiego dudnienia Magicznej Różdżki Hitachi, a inni mogą wysiąść z niej tylko lekkim dotknięciem palca.

Kiedy mówimy o przesadnej stymulacji łechtaczki, są dwie możliwości. Pierwszą jest to, że masz super wrażliwą główkę łechtaczki i musisz wziąć lżejszy dotyk, albo zmniejszając nacisk palcami, albo zmieniając zabawkę seksualną, której używasz.

Nadwrażliwość łechtaczki

Nadwrażliwość łechtaczki

Jeśli używasz wibratora i okaże się, że twoja łechtaczka zdrętwiała po pewnym czasie, rozważ przełączenie się na taki, który używa impulsów powietrza zamiast. Te zabawki stymulują łechtaczkę bez faktycznego dotykania go, co jest idealne dla kogoś z wrażliwą głową łechtaczki. Sprawdź marki Satisfyer i Lora DiCarlo, aby zapoznać się z kilkoma wspaniałymi opcjami.

Ale jeśli impulsy powietrza nie są wystarczające dla Ciebie lub po prostu chcesz trzymać się z wibratorem, sprawdź Minna Limon. To mój osobisty ulubiony, ponieważ jest bardzo konfigurowalny - po prostu ściśnij go, aby zmienić intensywność, bez pokręteł lub przełączników zaangażowanych. Można również nacisnąć tak mocno lub tak lekko do ciała, jak trzeba, a kiedy skończysz, po prostu przestać ściskać, i przestaje wibrować. Moim zdaniem, to wibrator, który najściślej naśladuje ruch palca, ale w jakiś sposób robi to lepiej.

Drugą możliwością jest to, że Twoja głowa łechtaczki jest mniej wrażliwa, więc od dłuższego czasu ją stymulujesz - lub wysadzasz ją naprawdę mocną zabawką, jak Magiczna Różdżka Hitachi - aby osiągnąć orgazm. Może jest ona głębsza w twoim ciele, albo kaptur łechtaczki nie ciągnie się do końca, gdy jesteś włączony, a obie te rzeczy różnią się od siebie pod względem anatomicznym. Jeśli tak jest, to czas zastanowić się nad tym, w jaki sposób możesz jeszcze bardziej pobudzić swoją wewnętrzną łechtaczkę, dając jednocześnie przerwę szefowi łechtaczki.

Jednym ze sposobów na to jest włączenie bezpośredniej stymulacji łechtaczki z wewnętrzną stymulacją łechtaczki. Dla wielu osób najłatwiejszym sposobem, aby naprawdę uruchomić wewnętrzną stymulację łechtaczki, jest stymulacja punktu G. W tym celu można sięgnąć do wnętrza ciała dwoma palcami, a następnie poruszać nimi ruchem "chodź tutaj". Jeśli jest to dobre uczucie, przełączaj się między tymi ruchami i dotykaj głowy łechtaczki, aby nie przecenić łechtaczki.

Możesz również stymulować zarówno swoją głowę łechtaczki, jak i łechtaczkę wewnętrzną za pomocą zabawki zaprojektowanej w tym celu. Klasykiem jest Królik, zabawka znana z tego odcinka Sex in the City, ale od kiedy Miranda przedstawiła dziewczynki swojemu ulubionemu króliczkowi, pojawiło się wiele innowacji w tym pomyśle. Creme de la creme to Osé autorstwa Lory DiCarlo. Jest to zabawka, której innowacyjna robotyka tak ściśle naśladuje naturalny ruch, że przysięgasz, że czyjeś palce były w tobie, podczas gdy technologia pulsu powietrza troszczy się o twoją łechtaczkę. Inne świetne opcje to Ina Wave od Lelo i Arc od Dame.

I na koniec, niezależnie od tego, czy twój problem to super wrażliwa głowa łechtaczki, czy też mniej wrażliwa, spróbuj bardziej się włączyć, zanim faktycznie się dotkniesz. Obejrzyj porno, przeczytaj lub posłuchaj erotyki, albo uruchom swoją ulubioną fantazję w głowie na jakiś czas, zanim faktycznie zaczniesz stymulować łechtaczkę. Przesuń ręce nad innymi częściami ciała i zobacz, jak długo możesz się opierać. Przewidywanie i dodatkowa stymulacja pomoże twojemu ciału być dalej w tym procesie - czyli bardziej włączonym - na długo przed tym, jak zaczniesz się angażować w ten proces.

 

Dorodna śliwka

Weronika Nosek - czyta, maluje i wcina to co urodzi matka natura, nasza wegetarianka w zespole.

Zobacz również

Wasze komentarze na zdrowozyc.pl (0)

Zostaw swój komentarz