• Żyjemy tak jak kieruje nas natura.
img

9 Sposobów poprawy wydajności seksualnej mężczyzn

Jeśli chcesz utrzymać aktywność seksualną w łóżku przez całą noc, nie jesteś sam.

Wielu mężczyzn szuka sposobów na zwiększenie swojej wydajności seksualnej. Może to obejmować poprawę istniejących problemów lub poszukiwanie nowych sposobów, aby utrzymać swoją partnerkę szczęśliwy.

Na rynku jest wiele męskich pigułek wzmacniających, ale jest wiele prostych sposobów, aby pozostać bardziej stabilnym i wytrzymać dłużej bez konieczności wizyty w aptece.

Pamiętaj, że twój penis działa na ciśnienie krwi, i upewnij się, że układ krążenia działa na najwyższym poziomie. Zasadniczo, to co jest dobre dla twojego serca, jest dobre dla twojego zdrowia seksualnego.

Czytaj dalej, aby znaleźć inne łatwe sposoby na poprawę swojej sprawności seksualnej.

1. Pozostań aktywny

Jednym z najlepszych sposobów na poprawę zdrowia są ćwiczenia sercowo-naczyniowe. Seks może zwiększyć twoje tętno, ale regularne ćwiczenia mogą pomóc w zachowaniu sprawności seksualnej poprzez utrzymanie twojego serca w dobrej formie.

Trzydzieści minut dziennie wysiłku fizycznego, takiego jak bieganie i pływanie, może zdziałać cuda, aby zwiększyć swoje libido.

2. Jedz te owoce i warzywa

Niektóre pokarmy mogą również pomóc w zwiększeniu przepływu krwi. Obejmują one:

  • Cebula i czosnek. Te pokarmy mogą nie być dobre dla twojego oddechu, ale mogą wspomóc twoje krążenie krwi.
  • Banany. Ten bogaty w potas owoc może pomóc obniżyć Twoje ciśnienie krwi, co może korzystnie wpłynąć na Twoje ważne części seksualne i zwiększyć wydajność seksualną.
  • Chili i papryka. Wszystkie naturalne pikantne potrawy pomagają w przepływie krwi poprzez zmniejszenie nadciśnienia i stanów zapalnych.

3. Jedzcie te mięsa i inne potrawy

Oto kilka innych pokarmów, które mogą pomóc w osiągnięciu lepszego przepływu krwi:

  • Kwasy tłuszczowe Omega-3. Ten rodzaj tłuszczu zwiększa przepływ krwi. Można go znaleźć w łososiu, tuńczyku, awokado i oliwie z oliwek.
  • Witamina B-1. Witamina ta pomaga w szybszym przemieszczaniu się sygnałów w układzie nerwowym, w tym sygnałów z mózgu do penisa. Znajduje się w wieprzowinie, orzeszkach ziemnych i fasoli nerkowej.
  • Jajka. Wysoko w innych witaminach z grupy B, jajka pomagają zbalansować poziom hormonów. To może zmniejszyć stres, który często hamuje erekcję.

4. Zmniejszyć stres.

Stres może mieć wpływ na wszystkie obszary twojego zdrowia, w tym na twoje libido.

Stres zwiększa tętno (w zły sposób) i zwiększa ciśnienie krwi. Oba te czynniki są szkodliwe dla pożądania seksualnego i wydajności.

Stres psychologiczny może również wpływać na osiągnięcie erekcji lub osiągnięcie orgazmu.

Ćwiczenia fizyczne to świetny sposób na zmniejszenie stresu i poprawę zdrowia.

Rozmowa z twoim partnerem o twoim stresie może także uspokajać ciebie puszek, podczas gdy wzmacnia twój związek w tym samym czasie.

Stres może również wywoływać złe nawyki, takie jak palenie tytoniu czy spożywanie alkoholu, co może negatywnie wpływać na Twoją sprawność seksualną.

Jak poprawić wydajność seksualną

5. Wykop złe nawyki

To, na czym się opierasz, np. palenie i spożywanie alkoholu, może również wpływać na sprawność seksualną.

Podczas gdy badania sugerują, że odrobina czerwonego wina może poprawić krążenie, zbyt duża ilość alkoholu może mieć negatywne skutki.

Stymulanty zawężają naczynia krwionośne i są związane z impotencją. Rzucenie lub zaprzestanie palenia jest jednym z pierwszych kroków w kierunku poprawy wydajności.

Zastąpienie złych nawyków zdrowymi, takimi jak ćwiczenia fizyczne i dobre odżywianie, może pomóc w zwiększeniu zdrowia seksualnego.

6. Zdobądź trochę słońca.

Światło słoneczne zatrzymuje produkcję melatoniny w organizmie. Ten hormon pomaga nam spać, ale również wycisza nasze popędy seksualne. Mniejsza ilość melatoniny oznacza potencjał na więcej popędów seksualnych.

Wychodzenie na zewnątrz i pozwalanie, aby słońce uderzało w skórę może pomóc obudzić popęd seksualny, szczególnie w miesiącach zimowych, kiedy organizm produkuje więcej melatoniny.

7. Masturbuj się w celu poprawy długowieczności

Jeśli nie wytrzymasz tak długo, jak chcesz w łóżku, możesz potrzebować trochę praktyki. Podczas gdy seks jest najlepszym sposobem na uprawianie seksu, masturbacja może również pomóc poprawić swoją długowieczność.

Jednak to, jak się masturbujesz, może mieć szkodliwe skutki. Jeśli się przez to spieszysz, możesz nieumyślnie skrócić czas, jaki spędzasz z partnerem. Tajemnica polega na tym, aby był on trwały, tak jak chcesz, kiedy nie jesteś sam.

8. Zwróć uwagę na swojego partnera

Seks nie jest ulicą jednokierunkową. Zwracanie szczególnej uwagi na pragnienia swojego partnera nie tylko sprawia, że seks jest dla niego przyjemny, ale może również pomóc Ci się włączyć lub spowolnić. Wcześniejsza rozmowa o tym może pomóc złagodzić wszelkie kłopoty, jeśli musisz zwolnić podczas gorącej chwili.

Zmienne tempo lub skupienie się na swoim partnerze podczas przerwy może sprawić, że będzie to dla Was obojga przyjemniejsze doświadczenie.

9. Uzyskaj więcej pomocy, jeśli będziesz jej potrzebować

Jeśli masz zaburzenia erekcji, chorobę Peyroniego lub inne zdiagnozowane zaburzenia, możesz potrzebować pomocy medycznej. Nie wahaj się porozmawiać z lekarzem o tym, jak możesz poprawić swoją sprawność seksualną.

Nigdy nie jest to zła decyzja, aby ćwiczyć, dobrze jeść i cieszyć się pełnią życia seksualnego.

 

Dorodna śliwka

Weronika Nosek - czyta, maluje i wcina to co urodzi matka natura, nasza wegetarianka w zespole.

Zobacz również

Wasze komentarze na zdrowozyc.pl (0)

Zostaw swój komentarz