Nicorix: opinie 2017 o pigułkach dla palaczy

Nicorix: opinie 2017 o pigułkach dla palaczy

Redakcja

2017-02-28

brak komentarzy

Szukasz skutecznego sposobu na rzucenie palenia? Znaleźliśmy dla Ciebie idealne rozwiązanie – to tabletki Nicorix, które stworzone zostały po to, by eliminować głód nikotynowy. Z nim przestaniesz palić w kilka dni!

Rozstanie się z paskudnym nałogiem palenia papierosów nie musi być wcale trudne, jeśli swoją wolę wesprzesz właściwymi medykamentami. Odpowiednio dobrane leczenie pomoże Ci oszukać głód nikotynowy i złagodzić skutki odstawienia tytoniu. Gdy nie będziesz odczuwał skutków odstawiennych, czyli Twój organizm nie będzie się domagał kolejnej dawki substancji uzależniającej, jaką jest nikotyna, szybciej zapomnisz o papierosach.

Kto powinien stosować Nicorix?

Tabletki antynikotynowe Nicorix są całkowicie bezpiecznym suplementem, który mogą stosować wszystkie osoby dorosłe chcące wyjść z nałogu palenia. Pigułki można przyjmować niezależnie od ilości wypalanych papierosów dziennie czy długości okresu uzależnienia. Formuła Nicorixu została opracowana na bazie mieszanki naturalnych substancji, wyodrębnionych z ziół od wielu wieków stosowanych w medycynie ludowej.

Skład Nicorix

KORZEŃ KUDZU – ekstrakt z kudzu wpływa na receptory nikotynowe, blokując je, dzięki czemu przestajesz mieć ochotę na papierosa

ZIELONA HERBATA – działa oczyszczająco. Pomaga organizmowi powrócić do stanu równowagi po zanieczyszczeniu nikotynowym

GUARANA – przyspiesza pracę metabolizmu, dzięki czemu zapobiega tyciu, które jest najczęściej występującym skutkiem ubocznym podczas rzucania palenia

Opinie internautów o Nicorix

Jeszcze 5 miesięcy temu nie uwierzyłbym, że można ot tak przestać palić po ponad 20 latach uzależnienia! Wystarczyły 2 dni, żebym w ogóle przestał odczuwać potrzebę sięgnięcia po papierosa. Cały miesiąc kuracji minął mi bardzo szybko, bez nerwów i stresu. To faktycznie najszybszy sposób na walkę z tym wstrętnym nałogiem.

Mariusz, lat 47

Planowaliśmy z mężem zacząć starać się o dziecko, ale przeszkodą był mój nałóg. Nie chciałam narażać swojego maleństwa na ryzyko pojawienia się chorób, bo ja palę! Musiałam przestać, ale nie wiedziałam jak. Mój lekarz polecił mi Nicorix. Zamówiłam te tabletki jeszcze tego samego dnia. Na szczęście one działają dokładnie tak, jak pisze na opakowaniu! Nie palę już od 3 miesięcy i mój lekarz powiedział, że w końcu mogę zacząć starać się o dziecko, bo już na pewno nic mu nie zagrozi :)

Martyna, lat 33

Promocja cenowa Nicorix

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy wyjątkową promocję. Możecie wypróbować kurację Nicorix w jeszcze niższej cenie. Skorzystaj ze zniżki, klikając w poniższy przycisk.

Pamiętaj, tabletki Nicorix objęte są gwarancją satysfakcji – jeśli nie przestaniesz dzięki nim palić, odeślij opakowanie, a otrzyasz zwrot pieniędzy!


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Zdrowie