Karmienie piersią podczas choroby

Karmienie piersią podczas choroby

Redakcja

2016-12-30

brak komentarzy

Czy całkowicie przerwać karmienie piersią, gdy posiadasz katar, kaszel, temperaturę, boli cię skroń, gardło? Nie trzeba znosić tych symptomów przypadłości z ściśniętymi zębami, jedynie wobec tego, że pragniesz kontynuować karmienie dziecka piersią. trzeba je łagodzić bez szkody na rzecz dziecka.  

Temat "choroba a karmienie piersią" od niezmiennie pobudza dużo kontrowersji. W stanie błogosławionym sprawa była bezsporne: im zdecydowanie mniej medykamentów, tym lepiej, bo pozwalają mieć znaczenie na płód. Teraz, gdy potomek definiuje się już na globie, Głowisz się, czy zażyte przez ciebie Tabletki przepłyną z pokarmem do ciała dziecka, a Jeżeli tak, czy mu przeszkodzą.

w czasie karmienia piersią Stroń od sposobów z kodeiną, bo pozwalają zmniejszać laktację.

recepta nie określa się prosta. znajdują się Tabletki, których Nie można przyjmować w trakcie karmienia piersią, i takie medykamenty, które trzeba bez obaw zażywać, Wiadomo w przedziale rozsądku. Z pewnością zaleca się na początek przetestować naturalne metody kuracji. Dopiero gdy stare sposoby okażą się tanie, nie pozostanie nic innego jak zamanifestować silną armatę przeciw wirusom.

Jak W czasie karmienia piersią wyleczyć katar

Postaraj się wiele spożywać i zazwyczaj oczyszczaj nos, używając jednorazowych ściereczek. Po takim „zabiegu” oczyść ręce. Łagodząco i przeciwzapalnie funkcjonuje wywar z majeranku i sody oczyszczonej. Do jakiś 1,5 l wody mineralnej dorzuć łyżkę majeranku i łyżkę sody oczyszczonej. Gotuj przez kwadrans, chodząc blisko (potomkowi takie inhalacje nie przeszkodzą) lub pochyl się nad garnkiem, przykryj skroń ściereczką i wdychaj kilka przez 5-trochę mniej niż kwadrans. Możesz także Urozmaicić własną jadłospis w czosnek lub cebulę. rozpoczynaj lecz od małych ilości, bo twoje potomek może nie akceptować nowoczesnego smaku mleka (albowiem przytrafiają się tacy smakosze).

bezpieczny Tabletki na katar na rzecz karmiącej mamy

Na zagęszczony katar zakwalifikują się środki rozcieńczające i pomagające usunięcie wydzieliny. Możesz używać sól fizjologiczną w kroplach lub roztwór płynu morskiej. Nalej 5 ml soli fizjologicznej na dłoń i angażuj ją do narządu węchu. To zbyt pozytywny i efektywny przepis uśmierzania z katarem kłopoty. 
Wodnisty katar zredukuje się po kroplach do narządu węchu obkurczających krwionośne naczynia śluzówki. Stosuj je lecz z rozwagą, bo chociaż nie nie służą potomkowi, pozwalają zdezorganizować laktację. Z tego względu nie zażywaj medykamentów na katar w formie dawek. Na poruszoną cerę pod nosem dobra określa się maść majerankowa, Alantan lub maść z witaminą A.


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Dziecko