• Żyjemy tak jak kieruje nas natura.
img

Poznaj 3 najsilniejsze afrodyzjaki dla mężczyzn

Afrodyzjaki dla mężczyzn na poprawienie libido

Walcząc z niskim libido warto poznać moc męskich afrodyzjaków – owoców, przypraw, a także darów morza. Dobrze jest samodzielnie przekonać się o tym, które będą w największym stopniu zwiększać libido i rozpalać pożądanie.

Naukowcy nieustannie zadają sobie pytanie o to, jaka jest rzeczywista moc afrodyzjaków, a więc tych środków, którym już od stuleci przypisuje się umiejętność wyraźnego zwiększania pobudzania seksualnego. Opinie na ich temat są przecież naprawdę dobre, a przecież trudno zakładać, że wszystkie są dziełem przypadku. Powinniśmy jednak wiedzieć, że afrodyzjaki różnią się między sobą pod względem działania. Niektóre są w stanie wzbudzić pożądanie zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Nie brakuje jednak i takich, które na jedną płeć działają silniej, na inną zaś słabiej. Co więcej, afrodyzjaki nie muszą, ale mogą mieć pewne skutki uboczne. Niektóre nie będą nam szkodziły nawet, jeśli zastosujemy je w nadmiarze, o wielu mówi się jednak, że konieczne jest zachowanie pewnego umiaru. O szczególną ostrożność apeluje się zwłaszcza wtedy, gdy przedmiotem analizy są te specyfiki, w posiadanie których weszliśmy korzystając z zasobów Internetu. Niebezpieczne mogą być też specyfiki pochodzące ze sklepów erotycznych zwłaszcza, jeśli nie zapoznamy się z ulotkami informacyjnymi, w jakie są zaopatrzone.

Owoce morza jako afrodyzjaki dla mężczyzn

Afrodyzjaki dla panów - owoce morze - na lepszą sprawność seksualną

Gdy mówimy o ostrygach zwykle ktoś musi przypomnieć sobie, że słynny Casanova spożywał ich na śniadanie nawet 50. Tak naprawdę jednak kluczowe znaczenie mają nie ostrygi jako takie, ale cynk, który jest w nich zawarty w dużych ilościach. To właśnie on, wraz z innymi związkami znajdującymi się również w ostrygach, zwiększa poziom testosteronu we krwi. Jeśli ostrygi nie przypadają nam do gustu, możemy zastąpić je pestkami słonecznika oraz pestkami dyni – efekt będzie zbliżony.

Innym afrodyzjakiem będącym przedstawicielem tej grupy są krewetki. Również one charakteryzują się wysoką zawartością cynku, w ich składzie kryje się jednak również magnez, potas oraz fosfor. Często można też usłyszeć, że inspirować mogą ich erotyczne kształty pobudzające wyobraźnię podczas romantycznej kolacji.

Wiedziałeś, że przyprawy też są afrodyzjakami

Afrodyzjaki dla mężczyzn - przyprawy - na wsparcie libido

Szukając przypraw, które mogą sprawdzić się jako środek na potencję dobrze jest zainteresować się możliwościami gałki muszkatołowej. Jeśli dostrzeżemy jej pozytywny wpływ na libido, wcale nie będziemy pierwszymi osobami, które dokonały takiego odkrycia, zapiski na ten temat pochodzą bowiem już ze średniowiecza. Także imbir może pobudzić mężczyzn do działania. Mówi się przy tym, że jest najskuteczniejszy na surowo, warto jednak pamiętać, że działa również po zasuszeniu.

Słodka truskawka na lepsze libido

Afrodyzjaki dla mężczyzn - owoce - słodka rozkosz

Gdy mówimy o owocach mających pozytywny wpływ na panów, zwykle to arbuz jest naszym pierwszym skojarzeniem. Często określany jest mianem naturalnej viagry, warto przy tym pamiętać, że szczególnie dobre efekty przynosi spożywanie go razem ze skórą. Pomocne w osiągnięciu pobudzenia seksualnego są także brzoskwinie. Te nazywane są niekiedy piersiami Wenus i już w starożytności wiedziano, że działają kusząco na panów.

 

Jeżeli podobał wam się ten artykuł to napiszcie do nas, możecie też zaproponować temat na artykuł, coś co was interesuje a dla nas będzie wyzwaniem :)

Słodka gruszka

Anna Cisoń - prywatnie żona i matka Oli i Antka. Z zamiłowania dietetyk i dobrze się składa bo robi to co lubi.

Zobacz również

Wasze komentarze na zdrowozyc.pl (0)

Zostaw swój komentarz