• Żyjemy tak jak kieruje nas natura.
img

Naturalna viagra z buraka dla podniesienia potencji

Na czym polega działanie soku z buraka i jak przekuć go na potencję?

Buraki zawierają duże ilości azotanów. To substancje, które rozszerzają naczynia krwionośne. To właśnie z tego powodu sprawiają, że krążenie krwi w całym ciele zostaje usprawnione.

W jamie ustnej – a mówiąc dokładniej w ślinie – dochodzi do zamiany niektórych azotanów w azotyny. W innych częściach ciała przekształcane są one w tlenek azotu, który wpływa istotnie na przepływ krwi, skurcze mięśni, a także neuroprzekaźniki. Oznacza to, że ma on bezpośredni wpływ na zdrowie oraz wydolność organizmu.

Sok z buraków na potencję

Jeszcze nie tak dawno azotany postrzegano negatywnie. Najnowsze badania dowodzą jednak, że azotany pochodzenia roślinny są nie tylko bezpieczne, ale wpływają leczniczo na nasz organizm. Lepszy stan naszego zdrowia to bezpośrednio lepszy stan naszej potencji seksualnej, wyższe libido i chęć do uprawiania seksu.

Co może przeszkodzić w działaniu viagry z buraka?

Azotany, których powinniśmy się wystrzegać z uwagi na to, że zwiększają ryzyko rozwoju choroby nowotworowej to azotany zawarte w mięsie. Producenci wędlin dodają je po to, aby nadać swoim produktom pożądany kolor, a także je zakonserwować. Warto wiedzieć, że w przypadku osób żujących gumę oraz używających płyn do płukania ust sok z buraka nie przynosi oczekiwanych efektów, podniesienia potencji. Wszystko dlatego, że substancje chemiczne zawarte w tych produktach zmieniają florę bakteryjną w jamie ustnej. W efekcie nie jest możliwe wytworzenie azotanów. 

Buraki to naturalne lekarstwo na erekcję

Co stoi za problemami z erekcją?

Problem braku erekcji bez wątpienia zniszczył związek niejednego mężczyzny. W niejednym wywołał również silną frustrację, a także złość. Pojawia się w związku z tym pytanie jak można wspomóc panów, wprowadzając niewielkie zmiany w diecie i sposobie życia. Poniżej rezultat analizy wielu badań.

Przyjmuje się, że problemy ze wzwodem pojawiają się raz na pięć zbliżeń. Statystyki pokazują, że nawet dwa i pół miliona Polaków może zmagać się z problemami z erekcją. Co ciekawe, problem ten nie dotyka wyłącznie panów po pięćdziesiątce.

Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że statystyki mogą nie oddawać pełnej skali problemów. Tak naprawdę bowiem mało mężczyzn decyduje się udać ze swoim problemem do specjalisty. Panowie powinni sobie uświadomić, że brak erekcji to objaw. W żaden sposób nie świadczy on o byciu złym kochankiem. Natomiast daje nam sygnał, że coś w organizmie szwankuje. W związku z tym warto skierować swoje kroki do specjalisty, który znajdzie przyczynę problemu zanim wydarzy się coś znacznie gorszego, na przykład zawał serca.

Problemy z sercem mają wpływ na potencję

Na pewno większość mężczyzn na początku czuje się przynajmniej dziwnie. Wielu panów mówi o zdziwieniu, zaskoczeniu, a także ogromnym wstydzie. Następnie pojawia się wściekłość. Są również tacy mężczyźni, którzy za pojawienie się trudności obwiniają swoją partnerkę, nierzadko również siebie, co prowadzi do powstania lawiny psychosomatycznych objawów stresogennych.

Wielu mężczyzn - mimo tego, że problem nie znika miesiącami - nie decyduje się na wizytę u lekarza bądź psychologa. Lekarz koncentruje się na aspekcie fizycznym, zaś psycholog psychologicznym. Trzeba jednak pamiętać, że problem zaburzeń erekcji jest zdecydowanie bardziej złożony. Nie da się kreską oddzielić psychiki od fizyczności człowieka i odwrotnie.

Za zaburzeniami erekcji kryją się zaburzenia neuroprzekaźników i chemii w mózgu. Trzeba jednak jasno powiedzieć, że oba mają ścisły związek z układem krążenia, hormonami, cukrzycą, stanem przedcukrzycowym, stresem, zmianami zwyrodnieniowymi występującymi w odcinku lędźwiowym, zaburzeniami wchłaniania przewodu pokarmowego, a nawet brakiem snu.

Przez serce do erekcji, problemy z sercem towarzyszą problemom z erekcją

Najbardziej podstawowym problemem u panów są jednak zaburzenia krążenia, a także stres. Warto jednak pamiętać, że zaburzenia krążenia mogą być bezpośrednim wynikiem stresu. Zadaniem systemu krążenia jest transportowanie krwi do serca oraz z serca.

Ciśnienie krwi to informacja o tym, jak ciężko musi pracować serce, aby krew mogła krążyć.

Ciśnienie krwi badaj i ciesz się zdrową erekcją

Serce można porównać do pompy, która - jeśli tylko ma niewłaściwe warunki - szybko zaczyna się psuć. Pojawia się nadciśnienie, a naczynia krwionośne sztywnieją. Nawet jeśli pompa pracuje, kondycja systemu krążenia może pozostawiać wiele do życzenia. Wysokie ciśnienie jest o tyle groźne, że nie daje żadnych jasnych objawów. Śmiało można je określić mianem cichego zabójcy. Warto pamiętać, że wysokie ciśnienie może dotyczyć nie tylko osób wybuchowych. Nierzadko osoby naprawdę spokojne zmagają się z tym problemem.

Penis można porównać do barometru. Kiedy pojawiają się problemy z układem krążenia, zaczyna niedomagać. Męski penis nie jest to magiczna różdżka, która działa zawsze. Jest to część ciała, którą tworzą żyły, tkanki i skóra. Aby pojawiała się mocna erekcja, układ krążenia musi pracować prawidłowo. Panowie mający poważny problem z krążeniem i ciśnieniem krwi muszą liczyć się z tym, że ich penis może ich zawodzić. Wszystko dlatego, że do ciał jamistych znajdujących się w prąciu nie będzie dopływała wystarczająca ilość krwi.

New York Times opublikował artykuł, z którego wynika, że problemy ze wzwodem bezpośrednio powiązany jest z ciśnieniem krwi i stanem układu krwionośnego. Artykuł jest po angielsku, jeżeli jest potrzeba przetłumaczenia to dajcie nam znać na maila blog@zdrowozyc.pl z chęcią opiszemy zawartość :)

Co jeszcze wpływa na problemy z erekcją

Warto pamiętać, że niektóre leki powodują problemy z erekcją. Zalicza się do nich niektóre specyfiki przepisywane przez lekarza w przypadku nadciśnienia, te, których zadaniem jest obniżenie poziomu cholesterolu.

Za problemy z erekcją winę ponosi także nieodpowiednia dieta, palenie papierosów, aktywność sportowa w nieodpowiedniej ilości. Zaburzenia erekcji są - jak widać - bardzo złożonym problemem. Za pojawienie się trudności ze wzwodem odpowiada szereg czynników, które przedstawiliśmy. Każdy mężczyzna, który doświadczy tego rodzaju problemów powinien koniecznie udać się do specjalisty. Na ogół bowiem zaburzenia erekcji są wtórne w stosunku do innych problemów zdrowotnych.

Jak sok z buraka wpływa na seks?

Okazuje się, że burak to warzywo, które doskonale sprawdza się w leczeniu dysfunkcji seksualnych. Doskonale radzi sobie z regulowaniem ciśnienia krwi. Co jak wcześniej pokazaliśmy ma bezpośredni wpływ na zdrowie, zdrowie układu krwionośnego, zdrowie serca. Przekłada się to bezpośrednio na sprawność seksualną i zmniejszenie się problemów z erekcją lub nawet z całkowitym zanikiem takich problemów. 

Sok z buraka i jego wpływ na erekcję

Zawarte w nim substancje aktywują syntezę cGMP – składnika, który dla erekcji ma ogromne znaczenie. Sprawia, że sygnały nerwowe są przekazywane dużo bardziej efektywnie, wzrasta pożądanie. W efekcie erekcja jest nie tylko lepsza, ale również dłużej się utrzymuje.

Produkty pochodzenia roślinnego na erekcję

Naturalne znaczy dobre i zdrowe dlatego sięgajmy po produkty, które są robione z naturalnych składników. Siłę buraka można skumulować i podać w postaci wygodnej tabletki jako suplement.

Suplementy diety na erekcję i na zdrowie

Suplementy diety jakie są dostępne na rynku mogą być stworzone na bazie produktów pochodzenia roślinnego i właśnie takie polecamy jeżeli codzienna dieta nie pozwala wam na jedzenie świeżych warzyw. Suplementy bio na erekcję znajdziecie w sklepie erotycznym eroprezent.pl dzięki uprzejmości, którego powstał ten artykuł. Sprawdźcie sklep erotyczny i kategorię drogeria erotyczna to właśnie tam znajdziecie odpowiednie suplementy na potencję.

Dorodna śliwka

Weronika Nosek - czyta, maluje i wcina to co urodzi matka natura, nasza wegetarianka w zespole.

Zobacz również

Wasze komentarze na zdrowozyc.pl (0)

Zostaw swój komentarz