• Żyjemy tak jak kieruje nas natura.
img

Kawa numer 1 dla poprawy sprawności seksualnej

Kawa i jej wpływ na libido, mała czarna i do roboty

Picie kawy ma wpływ na zwiększenie libido. Do takiego wniosku doszli naukowcy z Teksasu. Na zwiększenie libido podatne są kobiety i to te, dla których mała czarna lub zwykła parzona jest odskocznią, a nie codziennością. Wniosek jest taki, że jeżeli wybierasz się na randkę to warto zahaczyć o kawiarnię, albo o dobrą restaurację i tam wypić ten czarny eliksir rozkoszy. Libido wzrośnie a u Ciebie będzie to szansa na przesunięcie się bliżej i może nawet na coś więcej. Dziękujemy Ci kawusiu.

Czy to wszystko co daje kawa dla libido? A za tym wprost dla seksu. Oczywiście, że nie. Kawa dostarcza do organizmu sporej dawki antyoksydantów, całą grupę minerałów i witamin. Wpływa to korzystnie na zdrowie i samopoczucie a jak wiadomo spadek libido powodowany jest głównie przez stres, brak aktywności fizycznej i używki. Kawa daje nam więc energię do działania i szansę na zdrowe życie z wysokim libido.

Kawa i jej wpływ na libido

Wpływ kawy na erekcję, przy dwóch małych czarnych staje!

Badania prowadzone przez Davida Lopeza z Universytet of Texas (https://www.utexas.edu/) odpowiadają na pytanie co zrobić aby stanął na wysokości zadania. Idąc tropem badania można dowiedzieć się, że wypicie dwóch kaw dziennie jest idealną porcją aby poprawić życie seksualne. W badaniu brało blisko 4000 mężczyzn, a badanie polegało na kontrolowanym spożyciu kawy. Na podstawie zebranych danych profesor doszedł do wniosków, iż mężczyźni pijący kawę regularnie są o blisko 40% mniej narażeniu na problemy z erekcją. Zaburzenia erekcji były badane w stosunku do grupy kontrolnej, która to grupa nie spożywała kawy. Na dobrą erekcję wystarczy wypić codziennie dwie maksymalnie trzy małe czarne. Dziękujemy Ci kawusiu.

Oczywiście w badaniu wzięto pod uwagę wagę, wiek, ciśnienie krwi i stan zdrowia. Regularne ćwiczenia mięśni, dieta i dobry styl życia wpływa na problemy z erekcją. Unikniecie problemów z erekcją jeżeli zadbacie o swoje zdrowie, kawa wam może w tym tylko pomóc ale nie zrobi niczego za was. Na siłownie marsz!

Problemy z erekcją? Przy niej nie, przy kawie oczywiście

Podsumowanie kawowej rozkoszy w buzi

Jest wiele powodów dla których powinno się wypić kawę, bo dobra, bo czarna, bo daje kopa do działania jednak skupiając się na nauce, patrząc przez pryzmat zdrowia, powinniśmy wypić dziennie od dwóch do trzech kaw. Dostarczy to do naszego organizmu sporej dawki minerałów i witamin. Pomoże odstresować się i da nam realną szansę na poprawienie sprawności seksualnej. Mam tu na myśli podniesienie libido u kobiet i uniknięcie problemów z erekcją u mężczyzn.

Dajcie znać czy artykuł wam się podobał, zgłoście swoje uwagi i dajcie nam szansę na prowadzenie bloga w bardziej profesjonalny sposób.

Jeżeli chcecie napisać artykuł na naszego bloga zapraszamy do kontaktu z nami KONTAKT

 

Dorodna śliwka

Weronika Nosek - czyta, maluje i wcina to co urodzi matka natura, nasza wegetarianka w zespole.

Zobacz również

Wasze komentarze na zdrowozyc.pl (0)

Zostaw swój komentarz