Zlikwiduj zmarszczki w 5 krokach

Zlikwiduj zmarszczki w 5 krokach

Redakcja

2016-10-30

brak komentarzy

Zegarek może się zatrzymać, czas płynie dalej. Tak samo jest ze starzeniem - procesu nie można zastopować całkowicie, ale można zminimalizować jego efekty. Oczywiście zadanie nie jest takie proste jakby mogło nam się wydawać, lecz przygotowane w niezbędną wiedzę jesteśmy w stanie zdziałać prawdziwe cuda. To co, zaczynamy?

Krok 1 Nadawniaj skórę

Która kobieta nie pragnie wygładzenia wszelkich niedoskonałości? Okazuje się, że do piękna może przybliżyć nas… woda. To dobrodziejstwo ukryte w naturze sprawia, że doskonale nawodnimy organizm, ale i pozbędziemy się zmarszczek. Wypijanie co najmniej 1,5 l wody dziennie sprawia, że nasza skóra zyskuje na sprężystości i elastyczności. 

Krok 2 Rzuć palenie

Pojawienie się zmarszczek ma wiele przyczyn. Jedną z nich jest nieodpowiedni tryb życia. Dlatego nie powinniśmy się dziwić, że palenie papierosów, spożycie alkoholu, a nawet częste przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach rzutuje na tempo pojawienia się pierwszych niedoskonałości. Warto mieć świadomość, że to, co układamy na swoim talerzu również rzutuje na kondycję naszej skóry. Miejmy to na uwadze zanim kolejny raz przekroczymy próg restauracji fast food. 

Krok 3 Zmień kosmetyki

Odpowiednie kosmetyki to podstawa. Nie zapominaj, że fundamentem jest oczyszczenie skóry, dlatego nigdy nie kładź się do łóżka bez zmycia makijażu z twarzy. Regularnie stosuj peeling, aplikuj odpowiednio dobrane kremy do twarzy. Zwróć uwagę na ich skład. Najwięcej korzyści przyniesie kosmetyk, który na swojej etykiecie będzie miał składniki naturalne, np. oleje roślinne o właściwościach nawilżających.

Krok 4 Stosuj makijaż

Sprawdź makijażowe triki! Właściwie przygotowany make-up potrafi zdziałać cuda, a przy tym skutecznie ukryć nasze niedoskonałości. Oczywiście nie zawsze ta metoda się sprawdza, albowiem gdy skóra się starzeje nie powinniśmy używać podkładów matujących i mocno kryjących.  Zdecydowanie lepiej się sprawdzą kosmetyki dedykowane cerze dojrzałej. Ich działanie jest również odmładzające, a to wszystko za sprawą substancji odżywczych. 

Krok 5

Nie samymi zmarszczkami człowiek żyje! Jeżeli posiadasz bujne włosy bądź zgrabne nogi zaakcentuj te atuty. Wyeksponowanie swoich zalet przykuwa na nie wzrok, a tym samym odciąga od nieestetycznych dla nas zmarszczek. Bardzo możliwe, że to, co dla nas jest prawdziwą zmorą, dla innych jest całkowicie niezauważalne.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Vivese Senso Duo Oil w promocji:
Vivese Senso Duo Oil
310 zł 159 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 170 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Uroda