Rady dla mężczyzn przed pierwszą randką

Rady dla mężczyzn przed pierwszą randką

Redakcja

2016-07-29

1 komentarz

Udało się! Zaprosiłeś wymarzoną kobietę na randkę. Jesteś zadowolony i dumny z siebie, ale pamiętaj, że spotkanie sam na sam to druga runda w robieniu dobrego wrażenia. Dlatego przeczytaj nasz poradnik i bądź przygotowany. Zaimponuj swojej partnerce klasą i szacunkiem, a ten wieczór skończy się dla Was cudownie!

Męska inicjatywa

Twoim zadaniem jest zaplanowanie szczegółów spotkania. Mając w głowie określony plan będziesz sprawiał wrażenie faceta ułożonego i zarazem pewnego siebie. Wybierając odpowiednie miejsce na randkę, postaw na taki lokal, w którym oboje będziecie się czuli komfortowo, by spokojnie porozmawiać. Przekrzykiwanie głośnej muzyki i ekstremalne przygody raczej się nie sprawdzą.

Zadzwoń przed spotkaniem

Wystarczy, że telefonicznie uprzedzisz, jakie masz plany na Wasz wspólny wieczór. Dzięki temu dasz kobiecie możliwość wyboru odpowiedniego stroju. Przykładowo, Twoja wybranka stroi się w cudowną sukienkę i szpilki, a Ty zaplanowałeś spacer po plaży. Mimo przygotowanych planów nie wyjawiaj wszystkich szczegółów – element zaskoczenia jest mile widziany!

Zadbaj o siebie

Kobiety przed ważnym spotkaniem poświęcają dużo czasu na odpowiednie przygotowanie stroju. Nie zawiedź jej i także wybierz właściwy outfit. Zapomnij o wygodnym ubraniu, które zakładasz po przyjściu do domu. Niech Twój strój odzwierciedla szacunek. Warto również wybrać naturalne feromony – Strong Magnet, które dodatkowo skuszą do Twojej osoby partnerkę. Ich sprawdzony skład oraz potwierdzona skuteczność doskonale spełni swoje zadanie na ważnej randce.

Punktualny jak w zegarku

Pierwsze wrażenie można najłatwiej zepsuć spóźniając się na pierwsze spotkanie. Jeżeli wiesz, że nie uda Ci się być o czasie – zadzwoń i powiadom, ale przede wszystkim staraj się być punktualnie. Zapewne Ty też nie chciałbyś czekać na kobietę?

Zabawiaj rozmową

Podobno milczenie jest złotem, ale tutaj nie sprawdza się reguła zbyt dobrze. Jeżeli się do niej zastosujesz, partnerka nie będzie miała okazji poznać Ciebie i Twoich zalet. Przy tym okaż zainteresowanie jej wypowiedziom – może się okazać, że wiele Was łączy? Pamiętaj, że to randka, a nie przesłuchanie śledcze, dlatego nie wypytuj o każdy szczegół z jej dzieciństwa ani nie poruszaj tematu przekonań politycznych i religijnych, bo to cienki grunt.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Perle Bleue w promocji:
Perle Bleue
513 zł 237 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 170 głosów.

Dodaj komentarz

Komentarze

annaziabka

2016-10-07 09:22:02


przede wszystkim to trzeba byc naturalnym. zadna laska nie bedzie dluzszy czas z pozerem.

Uroda