Przedłużanie rzęs metodą 1:1

Przedłużanie rzęs metodą 1:1

Redakcja

2017-04-19

brak komentarzy

Przedłużanie rzęs techniką 1:1 okazuje się jedną z najpopularniejszych technik przedłużania a także stylizacji rzęs. Metoda polega na doklejeniu syntetycznej rzęsy do rzęsy prawdziwej (w proporcji - jeden rzęsa syntetyczna do 1 prawdziwej).

Metoda ta pomaga zagęścić, wydłużyć a także przyciemnić rzęsy. Rzęsy dobiera się a także stylizuje na bazie układu rzęs przyjaznych każdej ludzie. Zależnie od oczekiwań, można urozmaicić rzęsy, otworzyć optycznie oko, wydłużyć kąciki oczu. Rzęsy sztuczne przykleja się do popełnionych dojrzałych rzęs, a potem regularnie wyrównuje na pozostałych.

Rzęsy doklejane pozwalają okazać się syntetyczne ( z włókien poliestrowych) lub ekologiczne ( z włosia norki syberyjskiej). Zanim wybierzemy się do salonu przedłużania rzęs zaleca się upewnić się, jak taki zabieg prezentuje się a także czy okazuje się pozbawiony ryzyka na rzecz naszego zdrowia.

Czy przedłużanie rzęs techniką 1:1 niszczy rzęsy ekologiczne?

Jeśli przedłużanie rzęs okazuje się robione w renomowanym salonie, przez doświadczoną osobę, to nie może mieć większego wpływu na jakość rzęs przyjaznych. Warunkiem okazuje się pozytywne tworzywo wykorzystywane do zabiegu przedłużania rzęs a także nieduże obciążenie, które się na nie nakłada. Ważna okazuje się także pielęgnacja rzęs po zabiegu. Przedłużanie, zagęszczanie, stylizowanie rzęs nie posiada wpływu na wypadanie naturalnych - one wypadną w swoim okresie.

Zabieg wykonany przez osobę niekompetentną może skutkować ciężkim uszkodzeniem rzęs a także ich okolic. Oprócz posklejanych, połamanych rzęs pozwalają utworzyć się dziury, a wówczas rzęsy nie odrosną już nigdy.

Jak zazwyczaj zaleca się powtarzać zabieg a także wyrównać rzęsy?

Powtarzalność zabiegu związana okazuje się z sprawdzonym cyklem wypadania rzęs. Ze względu na to że ekologiczne rzęsy prezentują się, a na ich miejsce rosną nowe, wobec tego trzeba regularnie wyrównać sztuczne rzęsy. Przedłużanie rzęs techniką 1:1 można robić wyłącznie na rzęsach dojrzałych (co to oznacza w ich ostatniej fazie wzrostu). W związku z tym zabieg trzeba powtarzać co 3 - 4 tygodnie.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Grey Blocker w promocji:
Grey Blocker
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 796 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Uroda