Perle Bleue Active Retention Age – efekty ekstraktu Dermacom

Perle Bleue Active Retention Age – efekty ekstraktu Dermacom

Redakcja

2016-12-04

brak komentarzy

Starzenie się skóry to mechanizm nieuchronny, którego efekty możemy jednak złagodzić. Jak? Jednym z najlepszych sposobów jest dobór właściwego kremu przeciwzmarszczkowego. Ostatnio bardzo często wspomina się o Perle Bleue Active Retention Age. Efekty jego stosowania zostały opisane w wielu badaniach, opinie użytkowniczek znaleźć można na licznych forach internetowych. Co zawiera? Sekretem okazuje się kompleks Dermacom.

Czym jest starzenie się skóry?

Przede wszystkim starzenie się skóry to mechanizm naturalny, który jest wynikiem stopniowego obumierania komórek organizmu, przez co coraz trudniej ulegają one procesowi regeneracji. Odbija się to oczywiście na skórze, która tracąc witalność zaczyna wyglądać na przemęczoną i pozbawioną życia.

Jedną z najważniejszy kwestii w przypadku intensywności procesów destrukcji komórek skórnych jest genetyka. Zapisane w organizmie „scenariusze” starzenia na ogół niestety się sprawdzają. Czasem możemy „pomóc” im poprzez niezdrowy tryb życia – zbyt intensywna ekspozycja na promienie UV, używki w formie papierosów oraz alkoholu, dieta bogata w konserwanty, inadekwatna pielęgnacja przy użyciu szkodliwych kosmetyków. Nie bez znaczenia są również zaburzenia hormonalne, które często związane są chociażby z przyjmowaniem doustnej antykoncepcji.

Kompleks Dermacom

Starzenie się skóry, nawet jeśli ma podłoże genetyczne, możemy częściowo zatrzymać. Z takim założeniem renomowani naukowcy tworzyli Perle Bleue Active Retention Age. Efekty odmładzające zawdzięcza on unikalnemu kompleksowi Dermacom – połączenie akacji senegalskiej oraz krokusa sprawia, że skóra nie tylko ulega ogólnemu procesowi regeneracji, ale i znacznemu wygładzeniu, bruzdy ulegają wypełnieniu, twarz staje się świetlista, odżywiona i nawilżona. Jej owal odzyskuje dawny kontur a my na nowo możemy cieszyć się świeżą cerą. Krem stosujemy na noc, codziennie – wtedy możemy liczyć na najlepsze rezultaty.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Perle Bleue w promocji:
Perle Bleue
513 zł 237 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 181 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Uroda