Perle Bleue Active Retention Age – działanie przeciwzmarszczkowe i nie tylko

Perle Bleue Active Retention Age – działanie przeciwzmarszczkowe i nie tylko

Redakcja

2016-10-04

3 komentarze

Zmarszczki – źródło kompleksów nie tylko u dojrzałych pań, ale i dojrzałych panów. Zazwyczaj stanowią nieprzyjemną dla ich posiadacza oznakę starzenia się organizmu, do tego często pełnią również rolę czynnika deformującego rysy twarzy. Ich główną przyczynę stanowi na ogół naturalna dla człowieka mimika – trudno przecież zahamować spontaniczne ruchy warg czy mrużenie oczu. By złagodzić proces powstawania zmarszczek powstał Perle Bleue Active Retention Age – działanie tego nowoczesnego dermokosmetyku potwierdzone zostało licznymi badaniami.

 

Starzenie się skóry – przyczyny nie tkwią jedynie w wieku

Co wpływa na pojawienie się zmarszczek? W dzisiejszych czasach z pewnością nie jest to jedynie naturalnie postępujący proces starzenia się ciała. Efekt bruzd często spowodowany jest także całym szeregiem innych, równie ważnych faktorów. Należą do nich przede wszystkim: wszechobecny stres, który towarzyszy nam zarówno w życiu zawodowym, jak i w domowym środowisku, a także niekompletna, wybrakowana dietę, która nie zapewnia nam kompleksowej ilości składników odżywczych. Ważne jest również otoczenie, w którym przebywamy – zanieczyszczone aglomeracje miejskie to również zanieczyszczone powietrze, które w znacznym stopniu wpływa na wygląd i witalność naszej skóry. Niekiedy my sami doprowadzamy ją do jeszcze gorszego stanu wprowadzając do naszego ciała szkodliwe substancje – alkohol czy przede wszystkim papierosy, które potrafią postarzeć twarz nawet o 10 lub 15 lat. Wszystkie te procesy można jednak złagodzić, a to dzięki osiągnięciom nowoczesnej kosmetologii, której efektem jest krem Perle Bleue Active Retention Age.

Jak działa Perle Bleue Active Retention Age?

Krem Perle Bleue Active Retention Age na noc to kosmetyk nowej generacji, który działa podczas gdy Ty spokojnie śpisz. Jego unikalna formuła sprawi, że Twoja skóra nie tylko zostanie poddana procesowi kompleksowej regeneracji, ale i stanie się świetlista, gładka oraz głęboko oczyszczona. Niepowtarzany skład jest największą zaletą Perle Bleue Active Retention Age. Działanie przeciwzmarszczkowe zawdzięcza on m.in. akacji senegalskiej zawartej w kompleksie Dermacom oraz krokusowi. Wypróbuj go już dziś a pierwsze efekty załuważysz już po 2-3 tygodniach.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Perle Bleue w promocji:
Perle Bleue
513 zł 237 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 251 głosów.

Dodaj komentarz

Komentarze

giusotti

2016-10-24 21:10:08


fajnie, że działa kiedy my śpimy i odopoczywamy nieświadome zachodzących zmian:)))

justynaczarnecka2807

2016-10-21 18:55:56


używam od dwóch tygodni, zauważyłam lepsze nawilżenie skóry, ogólnie skóra jest jakby bardziej napięta.

melissa

2016-10-07 09:18:59


potwierdzam - palenie b. niszczy skórę

Uroda