Metody przedłużania rzęs

Metody przedłużania rzęs

Redakcja

2016-07-29

2 komentarze

Pragniemy być piękne, tajemnicze i kusić swoim wyglądem. Pragniemy uwodzić spojrzeniem, rozbudzać wyobraźnię strojem i trzepotać długi rzęsami. A teraz przyznajmy, czasem sprawy nie toczą się tak, jakbyśmy chciały. Na kuszenie jesteśmy zbyt zmęczone, a nasz wygodny strój jest daleki od powabnego. Za to spojrzenie pozostaje… Długie i gęste rzęsy od dziś będą naszym stałym atrybutem. Jak? Już objaśniamy!

Przedłużanie rzęs – metoda 1:1

Istotną cechą zabiegu jest przyklejenie jednej rzęsy jedwabnej do rzęsy naturalnej, lecz z pominięciem bezpośredniego kontaktu z powieką. Ważne jest, że ich doczepienie realizuje się ok 1 mm nad linii skóry. Ta ograniczona styczność minimalizuje reakcję alergiczną na klej. Dzięki temu zabiegowi możemy otrzymać naturalne rzęsy bez efektu sklejania.

Przedłużanie rzęs – metoda 2:1

Przyczepienie dwóch sztucznych rzęs do jednej naturalnej to prosta droga do zagęszczenia. W zastosowaniu tego zabiegu sprawdzają się wyłącznie dopinki z futra norki – są najlżejsze i nie powodują efektu obciążenia. Warto dodać, że jedną z rzęs przykleja się jak w metodzie pierwszej, zaś drugą bezpośrednio u podstawy, co daje zjawisko podwójnego pogrubienia.

Przedłużanie rzęs – metoda 3:1

Jak szukamy sposobu na ekstremalne wydłużenie i pogrubienie to lepszej opcji nie znajdziemy! Metoda 3:1 bazuje na przyklejeniu trzech sztucznych rzęs do jednej naturalnej. Jest to możliwe ze względu na lekkość i delikatność dopinki z futra norki. Przy innych rodzajach, istniałoby zbyt duże ryzyko wypadnięcia tej naturalnej rzęsy. Zabieg jest szczególnie rekomendowany kobietom o bardzo rzadkich włoskach o niskiej objętości.

Przedłużanie rzęs – metoda Make Lash

Zabiegi przedłużające i zagęszczające dają efekty, lecz krótkie w swojej perspektywie. Zamiast skierowania kroków w kierunku gabinetu kosmetycznego, warto zdecydować się na naturalne serum, które rozwiąże nasz problem na dobre. Make Lash to rewolucja! Stymulowanie rozwoju naturalnych rzęs, odbudowa mieszków po chemioterapii, naturalne przyciemnienie i zagęszczenie to tylko początek efektów. Przekonaj się o nich sama i zamów Make Lash dla siebie.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Perle Bleue w promocji:
Perle Bleue
513 zł 237 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 183 głosów.

Dodaj komentarz

Komentarze

rogala

2016-10-21 18:55:08


ja mam krótkie i rzadkie niestety. żaden tusz nie pomaga

lanelondon

2016-10-14 10:08:13


slyszalam ze te metody potrafia tez sprawic, ze rzzesy zaczynaja po prostu wypadac. nalezy wiec do tgo rozwaznie podchodzic.

Uroda