Jesteś nieśmiały? Nie rezygnuj z poznawania kobiet!

Jesteś nieśmiały? Nie rezygnuj z poznawania kobiet!

Redakcja

2016-07-29

brak komentarzy

Wyobraź sobie sytuację – wchodzisz do zatłoczonej sali, która jest przepełniona bawiącymi się ludźmi. Muzyka gra, kolejne pary rozpoczynają ze sobą wspólny taniec. A Ty? Czujesz się nieswojo? Masz wrażenie, że nie pasujesz do otoczenia, tak jak pozostali? Jesteś zdenerwowany i zagubiony? Dzisiaj przedstawimy Ci sytuacje, które najczęściej spotykają nieśmiałego faceta po przekroczeniu progu baru i rozwiążemy je na Twoją korzyść.

1. Wszyscy się świetnie bawią, poza mną...

Zatrzymaj się przez chwilę i przyjrzyj się wszystkim uważnie. Widzisz tą dziewczynę, która sama siedzi przy barze i sączy drinka już dobre 30 minut? Zauważyłeś samotnie tańczącą kobietę na parkiecie? Może one, podobnie jak Ty, czekają na rozwój wydarzeń i na cud, że podejdzie do nich sympatyczny facet – taki jak Ty.

2. Wszyscy widzą, że nerwowo się rozglądam po sali...

Wszyscy, to znaczy kto? Twoje zdenerwowanie i niepewność odczuwasz wyłącznie Ty sam. Dla postronnych obserwatorów jesteś po prostu facetem, który rozgląda się po sali. A jeżeli ktoś zatrzymuje na Tobie wzrok na dłużej, to znaczy, że może po prostu budzisz zaciekawienie. Może to być dobry początek rozmowy?

3. Nie wiem jak zacząć rozmowę...

A kto tak naprawdę wie? Zagadując kogoś, kogo pierwszy raz widzisz na oczy, nie wiesz, z kim masz do czynienia. Wtedy nie wiesz, czy kobieta lubi rozmowy z nieznajomymi, czy ma dobry humor, czy lubi jeść mięso i czy uzyskała stopień magistra. To jest czysta ruletka. Wystarczy, że powiesz „cześć” i się serdecznie uśmiechniesz. Może się okazać, że Twoja rozmówczyni będzie bardziej zdenerwowana od Ciebie. Jeżeli nie spróbujesz, nigdy się nie dowiesz.

4. Nie wiem o czym rozmawiać...

Musisz pamiętać, że faceci, którzy uważają się za błyskotliwych rozmówców zazwyczaj są niezwykle irytujący. Zdarza się, że mówią zbyt dużo, zbyt głośno i wyzywająco. A Ty w przeciwieństwie do nich, bądź dobrym słuchaczem i pozwól mówić kobiecie. Nie szukaj w głowie błyskotliwych odpowiedzi, bądź naturalny.

5. A może feromony?

Rozważałeś zakup feromonów, ale za bardzo nie wiesz, czy one w ogóle będą skuteczne. Zastanawiasz się, co wybrać w tak szerokim wachlarzu opcji. Jeżeli jesteś zdecydowany na zakup, postaw na produkt bezpośrednio od producenta – Strong Magnet. Są to wysokiej jakości perfumy z feromonami, które zostały opatrzone certyfikatem IFRA. Działają jak zapachowy afrodyzjak, skutecznie kusząc i zachęcając do Ciebie najpiękniejsze kobiety!

 

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Perle Bleue w promocji:
Perle Bleue
513 zł 237 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 166 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Uroda