Feromony – jak one działają?

Feromony – jak one działają?

Redakcja

2016-07-29

brak komentarzy

Mężczyźni uwodzą kobiety. Wychodzą z siebie, by wzbudzić kobiece zainteresowanie. Chcą przy tym okazać swoją męskość, siłę, a jednocześnie ukazać swoje namiętne oblicze. Sprawa nie zawsze jest tak prosta, jak się wydaje, lecz z pomocą przychodzą feromony. Czym one są i co o nich wiemy? Już wyjaśniamy!

Męski gest

Czy wiesz, jaki jest typowy męski gest ukazujący opiekuńczość? To objęcie kobiety swoim ramieniem. Naukowe odkrycia potwierdzają, że to nic innego, jak wystawienie kobiety na działanie męskich feromonów. Działają one na panie rozluźniająco i zmniejszają napięcie emocjonalne. Gdyby panowie byli bardziej świadomi faktu, jak bardzo własny zapach działa na przedstawicielki płci pięknej, zapewne na codzienną higienę przeznaczaliby kilka godzin w ciągu doby!

Feromony to nie wymysł

Lata 90. XX wieku to okres przełomowy. Wtedy odkryto, który organ ludzkiego ciała jest receptorem feromonów oraz udowodniono, w jaki sposób wpływają one na nasze emocje i zachowanie. Narząd lemieszkowy (VNO) to część wysoce wyspecjalizowanych komórek wewnątrz nosa, które są wyczulone tylko na bezzapachowe substancje – feromony. Nos je lekceważy, ponieważ ich nie wyczuwa. Badania potwierdziły, że narząd lemieszkowy i dostarczane tam zapachy, stymulują jedną z najstarszych części naszego mózgu, która bez naszej świadomości, budzi emocje, pragnienia oraz apetyt seksualny. Feromony to naturalny impuls do wydzielania hormonów płciowych, a dalej podniesienia ciśnienia krwi, temperatury ciała oraz przyspieszenia cyklu metabolicznego. Ich obecność jest niekwestionowana.

Najlepsze z najlepszych

Strong Magnet to jedne z najbardziej cenionych feromonów dostępnych na rynku. Ich jakość została potwierdzona międzynarodowym certyfikatem IFRA. Stosowanie Strong Magnet zwiększa atrakcyjność podczas rozmów biznesowych, ale przede wszystkim w trakcie kontaktu z płcią przeciwną. Bezwonna substancja sprawia, że partnerki odczuwają potrzebę przebywania właśnie w Twoim towarzystwie. Spróbuj i przekonaj się o skuteczności już dziś!

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Perle Bleue w promocji:
Perle Bleue
513 zł 237 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 198 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Uroda