Efekty peelingu skóry głowy

Efekty peelingu skóry głowy

Redakcja

2016-12-13

brak komentarzy

O tym, że peeling to przepis na redukcję martwego naskórka wie świetnie każda kobieta. Wobec tego taki zabieg wykonuje na twarzy, ciele, rękach i stopach. Natomiast niewiele z nich wie, że peelingowanie da się wykonać na skórze... głowy! Okazuje się to efektywnym rozwiązaniem na odżywienie i pobudzanie komórek skóry do lepszego wchłaniania składników wzmacniających będących w preparatach kosmetycznych. 

Peeling - z jakiego powodu opłaca się go używać?

Pragniesz jak najdogodniej zatroszczyć się o własne włosy, prawda? W związku z tym nieustannie aplikujesz odżywki, maseczki, a w stylizacji nie stronisz od prostownicy, lokówki oraz preparatów utrwajalących fryzurę. Niedziwne, że następnie tych składników nie możesz się pozbyć ze skalpu. Tym bardziej, gdy każdego dnia aplikujesz łagodny szampon.

Efekty peelingu

Czego możemy spodziewać się po wykonaniu peelingu skóry głowy? Głównie precyzyjnego oczyszczenia ze tych składników, które się na niej magazynują – resztek preparatów do pielęgnacji oraz stylizacji, martwego naskórka i kurzu, potu oraz zanieczyszczeń. Skóra będzie mogła bez przeszkód oddychać oraz szybciej absorbować elementy regeneracyjne z masek, odżywek i wcierek.

Jeśli zmagamy się z szybkim przetłuszczaniem kosmyków lub łupieżem, możemy liczyć na polepszenie sytuacji po wykonanym peelingu. Systematyczny masaż skóry głowy przy udziale drobinek pomoże także odpowiednim jej ukrwieniu. Błyskawicznie uzyskamy także większą objętość kosmyków oraz ich uniesienie u nasady.

Peeling skalpu nie jest niezbędnym elementem pielęgnacji kosmyków, mimo wszystko zaleca się skusić się co najmniej na jego testowanie. Regularne robienie owego zabiegu pozwoli na zachowanie skóry głowy w pozytywnej formie i polepszy właściwości praktycznie wszystkich środków do pielęgnacji kosmyków.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Grey Blocker w promocji:
Grey Blocker
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 175 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Uroda