Dylematy nieśmiałego faceta

Dylematy nieśmiałego faceta

Redakcja

2016-07-29

brak komentarzy

Pragniesz poznać kobietę, która nie tylko urzeknie Cię swoją urodą, ale i zainteresuje ciekawą rozmową? Szukasz sposobu na zagadanie do przedstawicielki płci przeciwnej, lecz nie wiesz od czego zacząć? Chcesz przełamać nieśmiałość i odważyć się podejść do najładniejszej dziewczyny w barze. Wypróbuj nasze rady!

A co jeżeli dziewczyna powie „cześć” i odejdzie...

Jeżeli udało Wam się chociaż chwilę porozmawiać ze sobą, możesz najzwyczajniej w świecie powiedzieć, że bardzo miło było ją poznać i poprosić o numer telefonu. A jeżeli nie będzie chciała? Spokojnie, przecież to nie koniec świata. W końcu to nie jedyna dziewczyna, jaka została na globie. Nie obiecywała przecież, że Cię poślubi. Nie traktuj odmowy jako porażki, bo zrobiłeś coś fajnego – zagadałeś, zrobiłeś wrażenie i przekonałeś się, że podejście do nieznajomej nie jest zadaniem niemożliwym.

Dookoła wszyscy tańczą...

Załóżmy, że wchodzisz do knajpy, w której wszyscy (dosłownie!) tańczą. Zatem spróbuj i Ty! Zawsze możesz podejść do dziewczyny tańczącej samotnie bądź z koleżankami. Oczywiście jest prawdopodobieństwo, że odmówi. Lecz zostaje drugie 50% aprobaty. Wykaż się inicjatywą i zaproś do tańca.

Ok tańczę i co dalej...

Nie musisz tańczyć w pełnym skupieniu, koncentrując się wyłącznie na swoich stopach. Postaw na luz i spontaniczność. Uśmiechnij się, nawet jeżeli wyczucie rytmu nie jest Twoją mocną stroną. Spójrz partnerce w oczy i ciesz się chwilą. Po tańcu zaproponuj coś do picia. Zobaczysz, że rozmowa potoczy się sama i z czasem zacznie się rozwijać sama.

Ona mnie nie polubi...

Jeżeli w tym momencie akurat nie znalazłeś swojej przyszłej żony, to baw się! Nie myśl nad tym „jak wypadasz” i czy „zachowujesz się wzorowo”. Jeżeli będziesz kulturalny i sympatyczny nie będziesz miał sobie nic do zarzucenia. Czy w takiej sytuacji powinieneś poprosić o numer? Oczywiście!

Może feromony...

Rozważasz feromony i ich wprowadzenie do swojego wizerunku? Oczekujesz efektów, które zachęciłyby kobiety do Twojej osoby? Wypróbuj Strong Magnet i rozpocznij prawdziwe przyciąganie. Przed Tobą perfumy z feromonami, które rewolucjonizują świat relacji męsko – damskich. Sprawdź ich działanie już teraz i dokonaj zamówienia bezpośrednio od producenta!

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Perle Bleue w promocji:
Perle Bleue
513 zł 237 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 175 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Uroda