Co na wypadające rzęsy?

Co na wypadające rzęsy?

Redakcja

2016-07-29

1 komentarz

Zalotne spojrzenie potrafi skusić niejednego mężczyznę. Niestety nie wszystkie kobiety mogą się pochwalić gęstymi i grubymi rzęsami. Ich wypadanie jest spowodowane szeregami czynników, dlatego warto przyjrzeć się im od podszewki. Są przyczyny, które możemy powstrzymać bądź zminimalizować ich skutki. To co, próbujemy?

Z zalotkami ostrożnie!

Czy wiecie, że jeszcze nikt nie udowodnił dobroczynnego wpływu zalotki na kobiece rzęsy? Oczywiście, nie można im odmówić jednego – sprawiają, że nasze rzęsy wyglądają ładnie i są cudownie podkręcone, ale jej nieostrożne stosowanie może być przyczyną wyrwania nawet kępki rzęs! Jeżeli już musisz jej używać, to postaw na ostrożność!

Ze sztucznymi rzęsami na bok!

Nieważne czy mowa o całych sztucznych rzęsach czy wyłącznie o ich kępkach – mocujemy je za pomocą kleju do naturalnych rzęs. I to właśnie ten klej nie jest naszym sprzymierzeńcem. Najpoważniejszym błędem jest ich nieprawidłowe usuwanie. Każda próba ściągnięcia sztucznych dodatków jest dla nas niekorzystna, dlatego jeżeli chcesz zachować swoje rzęsy, odczep sztuczne dopinki. Na stałe.

Ręce precz!

Pocieranie rzęs, szczególnie gdy nałożyłyśmy na nie maskarę, może doprowadzić do utraty. Wiemy, że wspominamy w tym momencie o naturalnych odruchach, lecz powstrzymać się warto. Po pierwsze, zastanów się, czemu pocierasz swoje oczy? Czy odczuwasz swędzenie bądź pieczenie? Jeżeli tak, przyczyn możesz upatrywać w alergii. Warto dodać, że zarówno reakcja alergiczna, jak i samo pocieranie rzęs to prosta droga do ich utraty.

Kuracja start!

Rewolucyjne serum wspomagające porost rzęs Make Lash to rozwiązanie, na które decydują się kobiety na całym świecie. Naturalny skład oraz drogocenne właściwości, zawarte w dokładnie zbilansowanych składnikach, pozwalają przywrócić długie, gęste i ciemne rzęsy w czasie trwania trzymiesięcznej kuracji. Rozpocznij ją już dziś!

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Perle Bleue w promocji:
Perle Bleue
513 zł 237 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 178 głosów.

Dodaj komentarz

Komentarze

dominikac1

2016-10-21 19:01:20


wlasni, ja zrobilam ten blad. myslalam ze sztuczne rzesy cos pomoga, ale moje wlasne rzesy byly po zabiegu w jeszcze gorszym stanie

Uroda