Opcje binarne – zacznij wygrywać!

Opcje binarne – zacznij wygrywać!

Redakcja

2016-07-29

brak komentarzy

Chcesz osiągnąć sukces finansowy bez nadgodzin i nieustannych poszukiwań lepiej płatnej pracy? Opcje binarne to sposób na zarabianie właśnie dla Ciebie! Jak się na tym wzbogacić i co to właściwie jest?

Kilka słów o opcjach binarnych

To system opierający się na przewidywaniu ruchu danych wartości w określonym czasie. Traderzy tworzą zakłady opierające się na dwóch możliwościach. Proste zasady oraz różnorodność zakładów otwierają liczne możliwości dla graczy. W co się inwestuje na rynku opcji? Można we wszystko po trochu. Najczęściej są to waluty, indeksy giełdowe oraz akcje firm. Czasem zdarzają się także zakłady dotyczące surowców takich jak złoto, srebro czy ropa naftowa, o ile tylko będą one dostępne w Chicago Board of Trade.

Rodzaje zakładów

Zarabianie w systemie opcji binarnych opiera się na udzielaniu prawidłowych odpowiedzi. Jak wiadomo odpowiedzi są zawsze dwie. Istnieją jednak różne typy zakładów, które warto poznać, zanim zacznie się inwestować:

·         Hi Lo – zakład wymaga przewidzeniu wartości maksymalnej lub minimalnej indeksu w danym dniu w stosunku do poprzedniego dnia. Jest to jeden z najbardziej popularnych zakładów.

·         One Touch – polega na określeniu, czy dany indeks przekroczy ustaloną cenę przed zakończeniem zakładu. Opcje te wystawione są przez brokerów w poniedziałek. Kończą się w piątek. Zakład dla osób cierpliwych, które chcą zarabiać z rozsądkiem – powoli, ale z pewniejszym zyskiem.

·         Boundary – zadaniem kupującego jest przewidzenie, czy dana wartość pozostanie w danym przedziale czy nie.

·         Tunnel – opcja wymaga podjęcia decyzji, czy wartość indeksu pozostanie w przedziale określonym przed wykupieniem zakładu.

Zyskaj czas

Inwestując na rynku opcji binarnych, warto wziąć pod uwagę czas trwania zakładów. Począwszy od bezpiecznych opcji typu One Touch, dostępne są także te bardziej dynamiczne, na których wynik nie trzeba czekać przez kilka dni, ale np. jedyne 60 sekund! Dzięki mądrze zainwestowanym pieniądzom, możesz zacząć zarabiać w krótkim czasie naprawdę duże pieniądze. Zacznij już dziś!

 


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Finanse