Baza siłowni wypromuje Cię w sieci!

Baza siłowni wypromuje Cię w sieci!

Redakcja

2017-04-10

brak komentarzy

Każdy początkujący trener spotyka się z problemem jakim jest wypromowanie swojej osoby i znalezienie pierwszych klientów. Najczęściej zaczyna się od tzw. poczty pantoflowej i wówczas, kiedy jest się naprawdę dobrym, kolejni klienci pojawiają się już sami. Jednak sporą pomocą jest obecnie internet, który pozwala dotrzeć do dużo większego grona odbiorców.

Pół życia na siłowni, czyli jak zostać dobrym trenerem

Obecnie dostępna jest ogromna ilość kursów, które pozwalają zdobyć tytuł m.in. trenera personalnego. Jednak sam papierek nie wystarczy, gdyż ta praca należy do bardziej odpowiedzialnych ponieważ już jeden błąd przy treningu może skończyć się źle zarówno dla trenera, jak i jego kursanta. Trzeba zdać sobie sprawę, że to co wyczytało się w książkach to zdecydowanie za mało. Każdą zdobytą wiedzę trener powinien przećwiczyć na sobie np. dostosowywać ćwiczenia do własnej metody treningowej i obserwować rezultaty, a w międzyczasie nanosić poprawki. Bardzo dobre jest również skupienie się na początku na znajomych, którzy z przyjemnością oddadzą się w ręce trenera za darmo, a którzy będą bardziej wyrozumiali przy ewentualnej wpadce. Obecnie wiele klubów sportowych oferuje również praktyki, co razem z poprzednimi zaleceniami stanowi dobrą podstawę do kariery trenera.

Baza siłowni – czyli jak stać się znanym

Najlepszym sposobem na szybkie wypromowanie się w sieci jest stworzenie swojego profilu na jednej z dostępnej baz siłowni. Taką można znaleźć między innymi na stronie LepszyTrener.pl, która pozwala wypromować się oraz potwierdzić swojej kwalifikację wielu trenerom, przez co ewentualne osoby zainteresowane mają ułatwione szukanie, gdyż wszystkie cenne informacje na temat danego instruktora znajdują się w jednym miejscu. Ważne jest jednak, aby, poza stworzeniem swojego profilu i uzupełnieniem najważniejszych informacji, poinformować o umieszczeniu siebie w takim serwisie swoich dotychczas zadowolonych klientów oraz zwrócić się do nich z prośbą o wystawienie oceny. Trener posiadający dużą ilość opinii na swój temat jest dużo bardziej wiarygodny, przez co zwiększa się jego szansa na dotarcie do nowych klientów.


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Sport