Zamiast morderczych głodówek, sprawdź nowe suplementy wspomagające odchudzanie

Zamiast morderczych głodówek, sprawdź nowe suplementy wspomagające odchudzanie

Redakcja

2016-07-28

1 komentarz

Smukłe nogi, płaski brzuch, piękna talia – oto atrybuty kobiecości, które często zanikają na skutek siedzącego trybu życia, niezdrowej diety, braku aktywności fizycznej, a niekiedy problemów zdrowotnych. By odzyskać dawną figurę wiele z nas decyduje się na mordercze diety, które na trwałe mogą uszkodzić nasz organizm. Zamiast uciekać się do metod ekstremalnych, lepiej zainwestować w bezpiecznesuplementy wspomagające odchudzanie.

Głodówki od dawna spotykają się z poważną krytyką ze strony dietetyków oraz innych lekarzy, ale nadal stosowane są niestety jako błyskawiczny, skuteczny sposób na utratę kilogramów. Nie dostarczając naszemu ciału zawartych w jedzeniu wartości energetycznych możemy liczyć na szybki spadek masy ciała, lecz równie często wiąże się on ze spadkiem odporności i ogólnym osłabieniem organizmu.

Czym skutkować może permanentne niedożywienie?
Restrykcyjne głodówki, które mogą występować w formie opartych na jednym, konkretnym składniku monotonnych diet, lub objawiać się jako całkowite ograniczenie jadłospisu nawet do 300-500 kcal dziennie mogą mieć bardzo niebezpieczne skutki uboczne. Jednym z nich jest ciągłe poczucie braku energii, które sprawi, że o ćwiczeniach będziesz mogła zapomnieć. Nawet zwykły spacer z psem może wówczas jawić się jako wielki wysiłek fizyczny. Wraz z poczuciem bezsilności przychodzą również problemy z koncentracją. Niedożywiony mózg gorzej funkcjonuje, co może niechybnie odbić się na Twoich obowiązkach zawodowych. Dodatkowo, taki wygłodniały, zmęczony organizm jest bardziej narażony na infekcje. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym powinniśmy wystrzegać się znacznego ograniczenia kalorii, wtedy bowiem ryzyko zachorowań wzrasta co najmniej parokrotnie. Jednym zaś z najbardziej poważnych i szkodliwych skutków ubocznych nieprzemyślanych głodówek jest chociażby zanik miesiączki. Zanik miesiączki, przy dłuższym niedożywieniu, może prowadzić nawet do bezpłodności.

Dlatego przy rozpoczęciu kuracji odchudzającej nie popadaj w przesadę! Głodówka może i przyniesie Ci upragnione rezultaty, ale może też sprawić, że nie będziesz miała siły się nimi nacieszyć. herbasetum. Jeśli boisz się natomiast, że ciężko będzie Ci przetrwać dietę, która trwać może i parę dobrych miesięcy, sięgnij po suplementy wspomagające odchudzanie, które staną się odtąd Twoim zdrowym i bezpiecznym sprzymierzeńcem.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Catch Me Patch Me w promocji:
Catch Me Patch Me
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 190 głosów.

Dodaj komentarz

Komentarze

arozanska

2016-10-07 09:24:28


głodówki to ściema. efekt jojo murowany! kilogramy wracają jak bumerang. to jest wyświechtany tekst ale rzeczywiście odchudzać trzeba się z głową - racjonalnie, miarowo. suplementy pomagają często chociażby kontrolować głód, a to w czasie diety jeden z głównych problemów.

Dieta