Właściwości odchudzające pokrzywy, czyli efekty tabletek Forskolin

Właściwości odchudzające pokrzywy, czyli efekty tabletek Forskolin

Redakcja

2016-11-13

brak komentarzy

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, co może zdziałać pokrzywa? Ale nie nasza rodzima, lecz egzotyczna jej odmiana? Pokrzywa indyjska, znana w dawnej medycynie hinduskiej już od tysięcy lat, dziś może pomóc nam nie tylko w poprawieniu ogólnego stanu organizmu, ale i w procesie zrzucania nadwagi. Można ją zakupić w formie wygodnych w stosowaniu kapsułek o nazwie Forskolin. Efekty takiej kuracji widoczne są ponoć już po 3 tygodniach!

Nasze nawyki żywieniowe pozostawiają wiele do życzenia, tym bardziej, że wiele z nich było wpajanych od wczesnego dzieciństwa. Oto lista grzechów, które zdecydowanie hamują efekty naszego odchudzania

  1. Jedzenie w pośpiechu - spożywanie posiłków w pośpiechu, bo inaczej ostygną to zmora, którą wynieśliśmy z dzieciństwa. W efekcie jedząc szybko, jemy zdecydowanie więcej niż podczas powolnego spożywania. Nasza rada: wolno przeżuwaj każdy kęs i nakładaj mniejsze porcje na widelec. 
  2. Jedzenie wszystkiego, co mamy na talerzu - to największy błąd! Wiele razy zastanawiamy się, co moglibyśmy zrobić z pozostałą częścią jedzenia, więc chcąc nie chcąc wmuszamy w siebie porcje. Tym bardziej, że najważniejszym wyznacznikiem jest pusty talerz. Nasza rada: nakładaj niewielkie porcje jedzenia bądź dziel się się z innymi.
  3. Posiadanie wielkich talerzy - mała porcja na wielkim talerzu źle wygląda optycznie. To defekt naszego umysłu, który jest przyzwyczajony do posiłku zajmującego cały talerz. Jest to równoznaczne z gwarancją, że jesteśmy w stanie najeść się do syta. Nasza rada: używaj talerzy śniadaniowych. Dzięki temu zjesz mniej i poczujesz się syta - w końcu posiłek zajmował cały talerz!

A co, jeśli nie jesteśmy w stanie oprzeć się pokusie i nie potrafimy zmusić się do drakońskich diet? W tym miejscu może przyjść nam z pomocą suplementacja. Tym, co ostatnio jest szeroko promowane w środowisku fitness są tabletki z pokrzywą indyjską, która ma być jeszcze lepszą alternatywą dla chromu.

Pokrzywa indyjska - właściwości odchudzające

Czy pokrzywa indyjska rzeczywiście działa? Jej właściwości potwierdzają liczne badania, w tym te przeprowadzone w 2005 roku. Dzięki nim m.in. możemy poznać dokładny mechanizm działania forskoliny - głównejsubstancji czynnej odpowiedzialnej za efekt wyszczuplający suplementu. Przekształca ona kwas adenozynotrójfosforowy w CAMP - element, który reguluje proces dezintegracji tłuszczu w komórkach tłuszczowych organizmu. CAMP można porównać do swego rodzaju managera, który gospodaruje tkanką tłuszczową w taki sposób, by była ona jak najrozsądniej wykorzystana w formie paliwa - paliwa do życia. Dzięki niemu ciało lepiej pozyskuje energię z pożywienia sprawiając, że nie odkłada się ona w formie niewygodnych wałeczków tłuszczu. Innymi słowy - im więcej CAMP w naszym organizmie, tym lepiej.

Forskolin - ile można schudnąć?

Dla kogo tak naprawdę przeznaczony jest Forskolin? Czy używać powinny go osoby z dużą nadwagą, czy te, które chcą pozbyć się zaledwie 2-3 kilogramów? Odpowiedź jest prosta - z uwagi na bezpieczny, 100% naturalny skład preparatu może być on używany zarówno w przypadku dużej otyłości, jak i w przypadku krótkotrwałej kuracji wyszczuplającej. Ograniczeń praktycznie nie ma, co nie oznacza, że najpierw nie powinniśmy zapoznać się ze szczegółowym opisem właściwości, jakie przejawia Forskolin. Efekty jego stosowania opisane zostały również na licznych forach internetowych o tematyce żywieniowej i dietetycznej.

Chcesz zgubić kilogramy w krótkim czasie? Przetestuj Forskolin sama (możesz kupić go w cenie promocyjnej, klikając poniżej) i w komentarzach pod artykułem napisz, ile udało Ci się schudnąć. Podziel się swoją opinią z innymi.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Forskolin 2 w promocji:
Forskolin 2
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 177 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Dieta