Forskolin: prawdziwe opinie pod lupą

Forskolin: prawdziwe opinie pod lupą

Redakcja

2016-10-05

brak komentarzy

Zanim sięgniesz po suplement diety, zastanów się dwa razy. Niestety większość z dostępnych powszechnie preparatów odchudzających nie mają żadnego wpływu na redukcję tkanki tłuszczowej. Co więcej, w większości ilość substancji aktywnych jest tak znikoma, że o jakiejkolwiek skuteczności nie ma nawet mowy!

Jak wybrać suplement diety?

Wybór właściwego suplementu diety to nie lada wyzwanie. Tym większe, iż każdego roku na aptecznych półkach pojawiają się kolejne opakowania ze sloganami, które pragną przekonać nas do zakupu. Gdy już weźmiemy dany preparat do ręki przeczytajmy jego skład. Niestety w większości ilość substancji aktywnych jest tak znikoma, że nie możemy mówić o jakiejkolwiek skuteczności działania. 

Opinie konsumentów

W podjęciu decyzji warto wziąć pod uwagę opinie naszych bliskich i znajomych, którzy uprzednio mieli okazję wypróbować suplement. Wówczas nie tylko mamy szansę wypytać o sposób dawkowania bądź ewentualne skutki uboczne, ale i faktycznie zobaczyć postęp odchudzania. 

Opinie ekspertów

Specjaliści przestrzegają przed różnymi suplementami, których stosowanie w dłuższym czasie może mieć dla nas negatywne skutki. Dlatego zanim sięgniemy po preparat na odchudzanie przeczytajmy, co na jego temat mówią eksperci. 

Czy tabletki Forskolin są skuteczne?

Według opinii lekarzy i ekspertów z zakresu dietetyki można śmiało potwierdzić skuteczność suplementu Forskolin. Jego skuteczność wynika z działania na wielu poziomach komórkowych organizmu człowieka. Szczególnie rekomendowany jest osobom cierpiącym na otyłość, których poziom enzymu cyklicznego cAMP jest na niskim poziomie, co uniemożliwia skuteczne odchudzanie. Warto mieć na uwadze, że preparat polecany jest każdej osobie, która boryka  się z dodatkowymi kilogramami. Niemniej jednak, stosowania suplementu powinny uniknąć kobiety w ciąży i panie karmiące piersią. 

Czym jest pokrzywa indyjska?

Kapsułki Forskolin to kopalnia naturalnego ekstraktu z pokrzywy indyjskiej, zwanej również koleusem. Roślina porasta subtropikalny region Azji Południowo - Wschodniej, w tym obszar Tajlandii, Birmy oraz części Indii. Wyciąg z korzenia pokrzywy stosowano przez setki lat w naturalnej medycynie hinduskiej i ajurwerdyjskiej. Wówczas jej właściwości sprawdziły się we wzmocnieniu pracy mięśnia sercowego, skurczach żołądka oraz stanach zapalnych pęcherza moczowego. 

Forskolin - działanie

Obecnie pokrzywa indyjska jest wykorzystywana głównie w suplemencie Forskolin. Jego właściwości budzą entuzjazm nawet największych niedowiarków. Preparat skutecznie redukuje tkankę tłuszczową, przyspiesza procesy fizjologiczne i metaboliczne, a także hamuje odczuwanie uciążliwego głodu. Dzięki regularnej suplementacji Forskolinem pozbędziesz się średnio 7 kg w ciągu miesiąca. Rekordziści tracili nawet 10 kg!

Forskolin - prawdziwe opinie

„O pokrzywie indyjskiej słyszałam dawno temu, ale nigdy nie przypuszczałam, że jej drogocenne właściwości znajdę właśnie w suplementach diety. Okazało się, że z dobrodziejstw pokrzywy mogę korzystać w tak prosty sposób! A dodatkowe kilogramy? Zniknęły niczym za dotknięciem magicznej, czarodziejskiej różdżki!”

Anika, Radom

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Forskolin 2 w promocji:
Forskolin 2
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 196 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Dieta