• Żyjemy tak jak kieruje nas natura.
img

O nas czyli redakcja zdrowozyc.pl o samych sobie

Pomysł na prowadzenie bloga i realizacja strony

Założycielem i twórcą strony jest Rafał Brach, jeżeli pojawiły się jakieś błędy lub niedopatrzenia to wina tego właśnie Pana ;)

Jeżeli zaś chodzi o sam pomysł prowadzenia bloga tematycznie kierującego a może raczej zbliżającego ludzi do zdrowego życia to historia jest następująca. Rafał jako trener personalny, naturalnie musi a i przy tym chce interesować się zdrowym odżywianiem, dobieraniem odpowiedniego jedzenia do ćwiczeń. Często też jest proszony o przygotowanie zbilansowanej diety jaka powinna być w cyklach ćwiczeniowych. W taki oto sposób nasze drogi się zbiegły i Rafał poprosił mnie o stałą współpracę i przygotowanie diet dla jego (chyba mogę tak powiedzieć) podopiecznych.

W ten oto sposób droga moja (Anna Cisoń) oraz Rafała skrzyżowały się w pracy zawodowej. Nasza wesoła gromadka ma jeszcze jedną wariateczkę do pisania zdrowych artykułów a jest to Weronika Nosek. Zapalona wegetarianka i orędowniczka zdrowego stylu życia. Weronika jest przekonana, że zdrowie jest w każdym z nas i jedyne co trzeba to wyłuskać je z zakamarków naszej świadomości.

Nasza trójeczka.

Tak oto w trójkę tworzymy coś co jest dla nas odskocznią od codzienności. Jednocześnie mamy wrażenie, że dzięki temu co robimy świat staje się odrobinę lepszy. 

Z za drugiej strony ekranu pozdrawia was Anna a dla przyjaciół Ania :)

 

Słodka gruszka

Anna Cisoń - prywatnie żona i matka Oli i Antka. Z zamiłowania dietetyk i dobrze się składa bo robi to co lubi.

Zobacz również

Wasze komentarze na zdrowozyc.pl (0)

Zostaw swój komentarz